logo.jpg
Najdete nás v provozovně JM NUTRI
Hůrka 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.

DOVOLENÁ od 3.8. do 23.8.2020.
Akční nabídka jednorázového měření InBody s konzultací za 300 Kč!
Speciální program pro přirozenou podporu imunity 2000 Kč.
Dárkové poukazy na vybrané služby od 300 Kč.
logo zdš.png

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".

Klasické masáže, KINESIOTAPING

Nabízíme odborné relaxační a rekondiční masérské služby. Pouze víkendový provoz. Nově také KINESIOTAPING - terapie pomocí pružných samolepících pásků aplikovaných přímo na kůži.
Výživou a stravováním se zabývám téměř celý svůj profesní život. Přes 20 let jsem působila v oblasti stravování dětí. Ze své praxe jsem nasbírala mnoho cenných zkušeností a nabyla jsem přesvědčení, že správné stravovací návyky je nejlépe utvářet u dětí již od předškolního věku, aby si je nesly dále do svého života a předcházely tak zdravotním problémům v dospělosti. Setkala jsem se také s různými potravinovými intolerancemi a alergiemi (lepek, laktóza). Doma pak vaříme dietu vhodnou pro celiaky (nesnášenlivost lepku).
Ani mně se nevyhnuly zdravotní komplikace. Trpěla jsem častými bolestmi hlavy, zad a nohou, nadváhou, stresem a těžce zvladatelnou únavou. Ke zlepšení zdravotního stavu došlo správnou životosprávou, změnou pracovního režimu, zařazením účinné relaxace a správně nastavenou pohybovou aktivitou. Při své práci vycházím z vlastní zkušenosti, prosazuji praktickou aplikaci zásad zdravého životního stylu. Mým cílem je spokojený klient.
IMG_2299_1.jpg
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one