logo.jpg
Najdete nás v provozovně JM NUTRI
sídliště Hůrka 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.
Neváhejte se objednat! Těšíme se na vás.
Chcete znát složení svého těla? Objednejte se co nejdříve na přístrojové měření InBody za skvělou cenu 300 Kč!
Dále nabízíme speciální program pro hubnutí a podporu imunity šité na míru.

Dárkový poukaz

Možnost zakoupení dárkového poukazu na vybranou službu od 300 Kč!
IMG_6709.jpg

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".
logo zdš.png

Reference klientů

Josef Klabík, 26 let
Jako student oboru Výživa a potraviny na České zemědělské univerzitě jsem měl možnost absolvovat u paní Mačkové odbornou praxi. Velice ochotně mě seznámila s denním programem výživového poradce a poučila o častých nesnázích při práci s klienty.

Velice jsem oceňoval její individuální přístup - pracuje s klienty všech věkových kategorií, ať už jde o žáky druhého stupně základní školy nebo lidi středního věku, které trápí cukrovka. Z toho vyplývá, že si je paní Mačková dobře vědoma toho, že v některých zaměstnáních je těžké udržet si pravidelný režim stravování a udělá maximum pro to, abyste společně našli cestu k vytyčenému cíli. Výživové doplňky jsou tu až na druhé koleji - jsou nabízeny pouze v případě, že z nich bude klient profitovat.

Velkou vášní je pro paní poradkyni především práce s dětmi. Vedle spolupráce s pediatry navštěvuje také základní školy v rámci programu Zdraví do škol, kde učí děti formou pohádky základy zdravého stravování.

Ačkoliv mě do poradny dostalo moje studium, začal jsem služeb využívat také a chodím na přeměření na přístroji InBody. I na to můžete poradnu využívat - na sledování toho, jak vaše současná životospráva či trénink ovlivňuje vaše tělo. Paní Jiřina vás sice nedovede mávnutím kouzelné hůlky zbavit nadbytečných kil, ale pokud se rozhodnete pro změnu, je rozhodně vynikajícím průvodcem na cestě za lepším zdravím.
Andrea Kúrová, maminka na MD
Moc doporučuji paní Mačkovou, jedná z mála výživových poradkyň, která o jídle opravdu něco ví, nenabízí pochybné výživové doplňky a jídelníček sestaví na míru. S odborným dohledem paní Mačkové už mám dole 8 kg a doufám, že to tak půjde i nadále. Super je měření na Inbody. Ceny jsou dostupné i pro mě- maminku na mateřské.
Petr Novák, 37 let
Jmenuji se Petr Novák a před 2 roky jsem se rozhodl změnit svůj život. Inspiroval mne k tomu billboard s Jaromírem Jágrem, kde byla věta : " KDO CHCE MÍT TO, CO NIKDY NEMĚL, MUSÍ UDĚLAT TO, CO NIKDY NEUDĚLAL". Já si řekl, že jsem nikdy ve svém životě neměl hubenou postavu, protože jsem pro to nikdy nebyl ochoten něco víc udělat. A tak jsem si koupil první rotoped a začal jezdit. K tomu jsem postupně přidal ještě chůzi a následně běh. Kila šla dolů a já měl radost, že se mi daří, a to mne motivovalo vydržet. Po roce a půl jsem shodil 24 kg a moje okolí mne obdivovalo a gratulovalo mi. Jenže já ještě nebyl se svou transformací spokojen a hotov. Můj cíl byl obrázek postavy muže, vystřižený z jednoho promo letáku nejmenovaného maloobchodního řetězce. Chtěl jsem vypadat, jako ten muž...

No a tak jsem cvičil dál, zvyšoval úsilí i zátěž a váha stagnovala. Po 3 měsících boje sama se sebou jsem vyhodnotil, že bez pomoci zvenčí se neobejdu - a tak vstoupil do mého života SVĚT ZDRAVÍ.

Ve spolupráci s poradkyní - paní J. Mačkovou, jsem prošel screeningem mého metabolického typu, dostal výstupní zprávu, která mi otevřela oči dokořán a poukázala i na hodnoty, kromě váhy, které jsou snad ještě více zásadní - z hlediska zdraví.

Zásadní moment nastal v okamžiku, kdy mi pí. Mačková řekla, že musím obědvat. Já totiž u svého zaměstnavatele obědy vůbec nestíhal. A když jsem to probíral se svými nadřízenými - nedostal jsem prostor pro změnu. Pro změnu, která by mi pomohla. A tak jsem si řekl, že buď to budu dělat pořádně a správně a nebo vůbec. Vždyť pro koho jiného, než pro sebe, bych toto měl udělat ??? A tak jsem dal výpověď....

Dnes jsem o 9 kg lehčí než když jsem před 3 měsíci do Světa zdraví přišel. Vše funguje jak má, cítím se skvěle a mé tělo šlape jako dobře namazaný stroj. Můj metabolismus je v takové kondici jako nikdy v mém životě. A za 5 dní nastupuji v novém zaměstnání :-)

A moje zjištění ? Svět zdraví je skvělý partner na této velmi těžké a náročné životní cestě. Provází Vás a podporuje, radí a hledá řešení. Ale středobodem jste Vy !!! Vy musíte chtít a hořet po tom, dosáhnout svého cíle. Bez ohledu na obtížnost a nutné změny svého vnějšího světa.

Stojí to za to ! Držím vám všem palce
Petr Novák
Zdena Kasperová, 49 let
DSCN0383.JPG
Proč jsem se přihlásila do Světa zdraví?

Potřebovala jsem shodit 5-6kg. Myslela jsem, že to zvládnu vlastními silami. Zkoušela jsem možné nemožné, ale nedařilo se. Když má člověk 30kg nadváhu, tak pár kilo zhubnete snáz, než když chce zhubnout právě těch 5-6kg. Po roce zkoušení POKUS - OMYL jsem svou snahu vzdala a obrátila se na odborníky ze Světa zdraví.

Zjistili mi, že jsem "bílkovinový typ", vypracovali mi seznam vhodných potravin, na průběžných schůzkách mi velmi milá a fundovaná poradkyně paní Jiřina Mačková radila, co dělat a nedělat, kde dělám chyby.

Člověk stále někde čte nějaká moudra ohledně stravování aj., ale každý jsme jiný a na každého funguje něco jiného, proto tu jsou odborníci a je dobré se na ně obrátit. Nějaký peníz člověk samozřejmě vydá, ale odměnou mu je dosažený viditelný výsledek a velká radost z něho. A to bez ztráty zbytečně promarněného času.

Díky speciálním měřením i výsledek zlepšení stavu cév a dalších hodnot včetně metabolického věku...

Děkuji světu zdraví za odbornou a fungující pomoc a těším se na kontrolní měření za rok :-)

Zdena K.
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one