logo.jpg
Najdete nás v provozovně Centra zdraví a regenerace
na Hůrce 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.
Akční nabídka jednorázového měření InBody s konzultací za 300 Kč!
Speciální program pro přirozenou podporu imunity. Zahrnuje 4 konzultace s měřením InBody, stravovací plán + výběr účinných produktů 2000 Kč.
Dárkové poukazy v hodnotě 300 Kč (jednorázové měření InBody s konzultací), 1700 Kč (+ výživový plán na míru) a 2600 Kč (+ 5 x kontrolní měření InBody).
logo zdš.png

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".

Klasické masáže, KINESIOTAPING

Nabízíme odborné relaxační a rekondiční masérské služby. Pouze víkendový provoz. Nově také KINESIOTAPING - terapie pomocí pružných samolepících pásků aplikovaných přímo na kůži.

Těhotné a kojící ženy

Výživové poradenství pro těhotné a kojící ženy
Strava v těhotenství
Strava v těhotenství, význam nutričního poradenství v těhotenství, specifické malnutrice, výživa před těhotenstvím, výživová doporučení nejen v těhotenství, praktická aplikace, energetická potřeba, optimální hmotnostní přírůstky, rizika spojená s obezitou či vysokými váhovými přírůstky, rizika spojená s nízkou hmotností a nedostatečnými přírůstky v těhotenství, potřeby konkrétních živin, doporučené denní dávky, pitný režim a výběr nápojů, vhodný pohyb, rizikové chování, alternativní stravování, suplementace – vhodné doplňky stravy, nejčastější nesnáze v těhotenství, rizikové faktory, mýty ve výživě těhotných, návrh jídelníčku.
059.jpg
Výživa kojících žen
Potřeba energie, potřeba živin, složení stravy kojících žen, pitný režim – vhodné nápoje, hubnutí při kojení, fyzická aktivita, návrh jídelníčku.
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one