logo.jpg
Najdete nás v provozovně JM NUTRI
Hůrka 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.
Provoz poradny opět zastaven nejméně do 10. ledna 2021.
Akční nabídka jednorázového měření InBody s konzultací za 300 Kč!
Speciální program pro přirozenou podporu imunity 2000 Kč.
Dárkové poukazy na vybrané služby od 300 Kč.

Dárkový poukaz

Možnost zakoupení dárkového poukazu na vybranou službu od 300 Kč!
IMG_6709.jpg

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".
logo zdš.png

Výživové poradenství

Nyní výhodný balíček měření InBody s konzultací / 300 Kč
Speciální program na podporu přirozené imunity / 2.000 Kč
Speciální program se skládá ze 4 konzultací s měřením InBody. Zahrnuje sestavení vyváženého stravovacího plánu (včetně pokrytí potřeb vitamínů, minerálních látek a antioxidantů), výběr účinných produktů a nabídku unikátního testu mastných kyselin v krvi.
Poměr omega 6 a omega 3 mastných kyselin v krvi je důležitým ukazatelem rizika vzniku chronických zánětů, které přispívají ke vzniku nemocí. Dle Světové zdravotnické organizace (WHO) je pro zdraví člověka doporučený poměr omega 6 a omega 3 MK v krvi 3:1. Znáte i vy svůj poměr mastných kyselin v krvi?
Jednorázová konzultace / 300 Kč
Nezávazná hodinová konzultace zaměřená na správné stravování, pitný režim, pohybovou aktivitu. Poradenství spojené s potravinovými nesnášenlivostmi či alergiemi.
Přijďte se zeptat na to co Vás zajímá.
Měření na diagnostickém přístroji InBody / 250 Kč
Složení těla - hmotnost, svalová tkáň, tuková tkáň, voda v těle, čistá hmotnost, určení obezity - index tělesné hmotnosti, index tělesného tuku, poměr objemu pasu a boků, minimální kalorická potřeba, segmentální svalovina a tuk, hodnocení svalů a tuků.
Permanentka na 5 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.000 Kč
Permanentka na 10 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.500 Kč
Vstupní konzultace / 400 Kč
Hodinová vstupní konzultace. Zavedení do databáze, vstupní dotazník, měření tělesných parametrů na přístroji InBody 230, základní informace a pokyny k průběhu spolupráce.
Týdenní jídelníček na míru / 1.000 Kč
Navržení jídelníčku na míru na 1 týden včetně pitného režimu. Možnost poslání e-mailem. Platba předem v hotovosti nebo převodem na účet.
Komplexní diagnostika a nové nastavení + týdenní jídelníček na míru / 1.400 Kč
Hodinová konzultace s komplexní diagnostikou těla (podrobné složení těla), vyhodnocení vstupního dotazníku a stávajících stravovacích návyků. Návrh nového jídelníčku na 1 týden, optimalizace pitného režimu a navržení vhodné pohybové aktivity. Poradenství a doporučení k zavedení správných stravovacích návyků do praxe.
Dlouhodobé výživové plány individuální / 2.900 až 5.500 Kč dle stanovené délky
Vyhodnocení stávajících návyků a zpracování individuálního dlouhodobého výživového plánu v souladu se zásadami zdravého životního stylu.
Sestavení vzorového jídelníčku na minimálně 1 měsíc, monitorink a poradenství při jeho plnění, kontrolní měření na diagnostickém přístroji InBody 230. Zavedení správných stravovacích návyků včetně optimalizace pitného režimu a vhodné pohybové aktivity do každodenního života. Zahrnuje dle potřeby konzultace a on-line sledování.
Následná péče / 300 až 1.500 Kč dle dohody
Obsahuje další služby, které pomáhají v plnění vysněných cílů, on-line servis 1 měsíc, e-mailové nebo SMS (v nutném případě telefonické) poradenství a pomoc v průběhu dodržování výživového plánu.
Kontrolní konzultace s měřením / 300 Kč
Kontrolní konzultace obsahuje vždy diagnostiku na přístroji InBody 230, rozbor pokroků a plnění stanovených cílů, další motivaci a rozebírání si postupných změn a pocitů.
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one