logo.jpg
Najdete nás v provozovně JM NUTRI
sídliště Hůrka 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.
Otevřeno! Neváhejte se objednat! Těšíme se na vás.
Akční nabídka jednorázového měření InBody s konzultací za 300 Kč!
Speciální programy pro hubnutí a podporu imunity šité na míru.

Dárkový poukaz

Možnost zakoupení dárkového poukazu na vybranou službu od 300 Kč!
IMG_6709.jpg

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".
logo zdš.png

Výživové poradenství

Nyní výhodný balíček měření InBody s konzultací / 300 Kč
Speciální program na podporu přirozené imunity / 2.000 Kč
Speciální program se skládá ze 4 konzultací s měřením InBody. Zahrnuje sestavení vyváženého stravovacího plánu (včetně pokrytí potřeb vitamínů, minerálních látek a antioxidantů), výběr účinných produktů a nabídku unikátního testu mastných kyselin v krvi.
Poměr omega 6 a omega 3 mastných kyselin v krvi je důležitým ukazatelem rizika vzniku chronických zánětů, které přispívají ke vzniku nemocí. Dle Světové zdravotnické organizace (WHO) je pro zdraví člověka doporučený poměr omega 6 a omega 3 MK v krvi 3:1. Znáte i vy svůj poměr mastných kyselin v krvi?
Jednorázová konzultace / 300 Kč
Nezávazná hodinová konzultace zaměřená na správné stravování, pitný režim, pohybovou aktivitu. Poradenství spojené s potravinovými nesnášenlivostmi či alergiemi.
Přijďte se zeptat na to co Vás zajímá.
Měření na diagnostickém přístroji InBody / 250 Kč
Složení těla - hmotnost, svalová tkáň, tuková tkáň, voda v těle, čistá hmotnost, určení obezity - index tělesné hmotnosti, index tělesného tuku, poměr objemu pasu a boků, minimální kalorická potřeba, segmentální svalovina a tuk, hodnocení svalů a tuků.
Permanentka na 5 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.000 Kč
Permanentka na 10 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.500 Kč
Vstupní konzultace / 400 Kč
Hodinová vstupní konzultace. Zavedení do databáze, vstupní dotazník, měření tělesných parametrů na přístroji InBody 230, základní informace a pokyny k průběhu spolupráce.
Týdenní jídelníček na míru / 1.000 Kč
Navržení jídelníčku na míru na 1 týden včetně pitného režimu. Možnost poslání e-mailem. Platba předem v hotovosti nebo převodem na účet.
Komplexní diagnostika a nové nastavení + týdenní jídelníček na míru / 1.400 Kč
Hodinová konzultace s komplexní diagnostikou těla (podrobné složení těla), vyhodnocení vstupního dotazníku a stávajících stravovacích návyků. Návrh nového jídelníčku na 1 týden, optimalizace pitného režimu a navržení vhodné pohybové aktivity. Poradenství a doporučení k zavedení správných stravovacích návyků do praxe.
Dlouhodobé výživové plány individuální / 2.900 až 5.500 Kč dle stanovené délky
Vyhodnocení stávajících návyků a zpracování individuálního dlouhodobého výživového plánu v souladu se zásadami zdravého životního stylu.
Sestavení vzorového jídelníčku na minimálně 1 měsíc, monitorink a poradenství při jeho plnění, kontrolní měření na diagnostickém přístroji InBody 230. Zavedení správných stravovacích návyků včetně optimalizace pitného režimu a vhodné pohybové aktivity do každodenního života. Zahrnuje dle potřeby konzultace a on-line sledování.
Následná péče / 300 až 1.500 Kč dle dohody
Obsahuje další služby, které pomáhají v plnění vysněných cílů, on-line servis 1 měsíc, e-mailové nebo SMS (v nutném případě telefonické) poradenství a pomoc v průběhu dodržování výživového plánu.
Kontrolní konzultace s měřením / 300 Kč
Kontrolní konzultace obsahuje vždy diagnostiku na přístroji InBody 230, rozbor pokroků a plnění stanovených cílů, další motivaci a rozebírání si postupných změn a pocitů.
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one