logo.jpg
Najdete nás v provozovně Centra zdraví a regenerace
na Hůrce 1030, 278 01 Kralupy nad Vltavou. Vchod od potoku.
logo zdš.png

Celorepublikový projekt s regionální působností "Zdraví do škol od A do Z"

Prevence v oblasti zdravého životního stylu dětí. Pomoc školám i rodičům.
"Zdravé dítě = zdravý dospělý".

Klasické masáže, KINESIOTAPING

Nabízíme odborné relaxační a rekondiční masérské služby. Pouze víkendový provoz. Nově také KINESIOTAPING - terapie pomocí pružných samolepících pásků aplikovaných přímo na kůži.

Výživové poradenství

Jednorázová konzultace / 300,-Kč
Nezávazná hodinová konzultace zaměřená na správné stravování, pitný režim, pohybovou aktivitu. Poradenství spojené s potravinovými nesnášenlivostmi či alergiemi.
Přijďte se zeptat na to co Vás zajímá.
Měření na diagnostickém přístroji InBody / 250,-Kč
Složení těla - hmotnost, svalová tkáň, tuková tkáň, voda v těle, čistá hmotnost, určení obezity - index tělesné hmotnosti, index tělesného tuku, poměr objemu pasu a boků, minimální kalorická potřeba, segmentální svalovina a tuk, hodnocení svalů a tuků.
Permanentka na 5 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.000,-Kč
Permanentka na 10 měření na diagnostickém přístroji InBody / 1.500,-Kč
Vstupní konzultace / 400,- Kč
Hodinová vstupní konzultace. Zavedení do databáze, vstupní dotazník, měření tělesných parametrů na přístroji InBody 230, základní informace a pokyny k průběhu spolupráce. Pro nové klienty máme připravené originální dárečky.
Týdenní jídelníček na míru / 1.000,-Kč
Navržení jídelníčku na míru na 1 týden včetně pitného režimu. Možnost poslání e-mailem. Platba předem v hotovosti nebo převodem na účet.
Komplexní diagnostika a nové nastavení + týdenní jídelníček na míru / 1.400,- Kč
Hodinová konzultace s komplexní diagnostikou těla (podrobné složení těla), vyhodnocení vstupního dotazníku a stávajících stravovacích návyků. Návrh nového jídelníčku na 1 týden, optimalizace pitného režimu a navržení vhodné pohybové aktivity. Poradenství a doporučení k zavedení správných stravovacích návyků do praxe.
Dlouhodobé výživové plány individuální / 2.900,- až 5.500,- Kč dle stanovené délky
Vyhodnocení stávajících návyků a zpracování individuálního dlouhodobého výživového plánu v souladu se zásadami zdravého životního stylu.
Sestavení vzorového jídelníčku na minimálně 1 měsíc, monitorink a poradenství při jeho plnění, kontrolní měření na diagnostickém přístroji InBody 230. Zavedení správných stravovacích návyků včetně optimalizace pitného režimu a vhodné pohybové aktivity do každodenního života. Zahrnuje dle potřeby konzultace a on-line sledování.
Následná péče / 300,- až 1.500,- Kč dle dohody
Obsahuje další služby, které pomáhají v plnění vysněných cílů, on-line servis 1 měsíc, e-mailové nebo SMS (v nutném případě telefonické) poradenství a pomoc v průběhu dodržování výživového plánu.
Kontrolní konzultace s měřením / 300,- Kč
Kontrolní konzultace obsahuje vždy diagnostiku na přístroji InBody 230, rozbor pokroků a plnění stanovených cílů, další motivaci a rozebírání si postupných změn a pocitů.
Kontakt:
JM NUTRI
Jiřina Mačková
Hůrka 1030
278 01, Kralupy nad Vltavou
jirina.mackova@jmnutri.cz

+420 720 039 199
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one